Cennik

Masaż poliwagalny

Masaż poliwagalny to manualna terapia nerwu błędnego, która powstała w oparci oparciu o teorię poliwagalną dr Stephena Porgesa, amerykańskiego psychiatry i naukowca. To głęboko relaksujący masaż, którego celem jest regulacja komunikacji neuronalnej na ścieżkach autonomicznego układu nerwowego i powrót do wrodzonej rezyliencji (tzw. sprężystości psychologicznej). Masaż rozpoczyna się sesją oddechową, która pozwala jeszcze głębiej rozluźnić ciało. W trakcie sesji masowane są głowa, twarz, uszy, szyja, górny odcinek kręgosłupa, klatka piersiowa brzuch oraz przedramiona. Do masażu używam podgrzanego 100% oleju migdałowego.

Masaż może być wzbogacony pogłębioną sesją relaksacji, skrojonej pod potrzeby klientki (może to być pogłębiona praca z oddechem, nieśpieszny bodyscan, kąpiel w dźwiękach dzwonka koshi, trening relaksacyjny Jacobsona lub wizualizacja).

Masaż poliwagalny zaleca się szczególnie w przypadku:

  • osłabionej odporności;
  • zaburzeń trawienia;
  • przewlekłego zmęczenia;
  • napięciowego bólu głowy;
  • stanów depresyjnych i lękowych;
  • zaburzeń snu i bezsenności.
Koszt masażu to 210 zł
Koszt masażu z sesją relaksacji 250 zł

 

Masaż relaksacyjny

Masaż, którego celem jest głębokie odprężenie i relaks. To masaż, w trakcie którego dobieram techniki pod Twoje potrzeby. Godzinna sesja masażu może obejmować całe ciało z wyłączeniem części intymnych lub być skupiona tylko na wybranych częściach ciała (najpopularniejsze wybory to np. plecy i nogi lub plecy, ręce, głowa, twarz).

Do masażu używam podgrzanego 100% oleju migdałowego.

Masaż relaksacyjny może być wzbogacony pogłębioną sesją relaksacji, skrojonej pod potrzeby klientki (może to być pogłębiona praca z oddechem, nieśpieszny bodyscan, kąpiel w dźwiękach dzwonka koshi, trening relaksacyjny Jacobsona lub wizualizacja).

Koszt godzinnego masażu to 160 zł
Koszt godzinnego masażu z pogłębioną relaksacją to 200 zł
Koszt półtoragodzinnego masażu to 220 zł
Koszt godzinnego masażu z pogłębioną relaksacją to 260 zł